TAIKOS BALANDŽIAI

Apie mus
Balti balandžiai
Spalvoti balandžiai
Tinkamos progos
Nuotraukos
Balandžių paleidimas
Klausimai - atsakymai

Video ir siuntiniai

Kiek kainuoja?
Kontaktai

DAUGIAU APIE BALANDŽIUS
Enciklopedija
Straipsniai ir spauda
Balandžiai Lietuvoje

PAPILDOMOS PASLAUGOS

Švenčių atributika

Vestuvių fotografas
Nuorodų katalogas
 

 

 

Tel: +370 625 29829

info@taikosbalandziai.lt

 

 

Išmintinga istorija apie žmogų ir balandį

 

Vieną kartą alkanas senis pasigavo balandį. Apsidžiaugė. "Gardi šį vakarą bus vakarienė",- pagalvojo, benešdamas paukštį namo. Kai iki namų jau liko visiškai nedaug balandis ir taria jam žmogaus balsu:

-Paleisk mane, seni, į laisvę, ir aš duosiu tau tris vertingus patarimus.Nustebo senis, pagalvojo ir paleido balandį. Nutūpė paukštis ant šakos, sukedeno visas savo plunksneles ir tarė:

-Ačiū tau seni už gerą širdį. O štai ir mano žadėtieji patarimai.
-Pirmasis patarimas - nesąmonė, kad ir iš autoriteto lūpų, vis tiek ir lieka nesąmone. Protinga mintis, pagalvojo senis. Reikia įsidėmėti.


Skrendantis protingas baltasis balandis.


-Antrasis patarimas. Žinok savo galimybių ribas ir nemėgink jų peržengti. Protingas tai žino ir nesistengia pakeisti to, ko neįmanoma pakeisti. Kvailys nesuvokia savo galimybių ribų ir dažnai bergždžiai stengiasi padaryti tai, ko neįmanoma padaryti. Protinga mintis, pagalvojo senis. Reikia įsidėmėti.

-Trečiasis patarimas. Niekada nesigailėk dėl to, ką esi padaręs. Tai jau įvyko - gerai ar blogai - bet tai jau praeitis. Protinga mintis, pagalvojo senis. Reikia įsidėmėti. Grįšiu namo ir visą likusį gyvenimą vadovausiuos šia išmintimi. Kai senis jau pasisuko eiti namo, staiga balandis pratrūko nesuvaldomai juoktis.

-Kas atsitiko,- nustebo senis.-Kvaileli, tu kvaileli. Jei nesiklausytum mano paistalų ir būtum parsinešęs mane namo, būtum turėjęs ne tik skanią vakarienę, bet mano skrandyje dar būtum radęs didžiulį deimantą. Ji pardavęs taptum turtingiausiu žmogumi apylinkėje. Įsiuto senis tai išgirdęs. Puolė balandį gaudyti. Purptelėjo paukštis ant kitos šakos. Senis paskui jį ėmė ropštis į medį. Balandis - dar ant aukštesnės šakos. Senis paskui jį. Balandis užskrido į pačia medžio viršūnę. Belipdamas paskui balandį senis neišsilaikė, slystelėjo ir žnektelėjo žemėn. Vos gyvas beliko. Nusileido balandis ant apatinės šakos ir taip prakalbo:

-Seni, seni, ar dar prisimeni, kokius patarimus tau visai neseniai esu davęs. Senis staiga pamiršo savo skausmą ir viską suprato.-Tu sakei, kad netikėčiau nesąmonėmis, o aš patikėjau, kad tavo skrandyje gali būti brangakmenis.-Tu sakei, kad žinočiau savo galimybių ribas, o aš nepaisydamas savo amžiaus sumąsčiau įsiropšti į pačia medžio viršūnę.-Tu sakei, kad nesigailėčiau, ką padaręs, o aš supykau, kad paleidau tave į laisvę, ir nusprendžiau vėl pagauti.


 


 

Balti balandžiai vestuvėms

Mylinčias sutuoktinių širdis lydi baltų balandžių skrydžiai. Po Meilės paukščių skrydžio visada lieka gražūs prisiminimai ir smagios nuotraukos.

Skaityti daugiau>>


 

 

 

 

Balti balandžiai krikštynoms

Po krikšto ceremonijos į skrydį pakvieskite baltuosius balandžius ir pasiųskite savo palinkėjimus, norus į dangaus žydrynę.

Skaityti daugiau>>


 

 

Į viršų

 


 

Dizainas:

Baltas Balandis

© Copyright 2005-2007. info@taikosbalandziai.lt  Tel. +370 625 29829
www.taikosbalandziai.lt