TAIKOS BALANDŽIAI

Apie mus
Balti balandžiai
Spalvoti balandžiai
Tinkamos progos
Nuotraukos
Balandžių paleidimas
Klausimai - atsakymai

Video ir siuntiniai

Kiek kainuoja?
Kontaktai

DAUGIAU APIE BALANDŽIUS
Enciklopedija
Straipsniai ir spauda
Balandžiai Lietuvoje

PAPILDOMOS PASLAUGOS

Švenčių atributika

Vestuvių fotografas
Nuorodų katalogas
 

 

 

Tel: +370 625 29829

Taikosbalandziai@gmail.com

 
   

Švenčių atributika

 

1. Vestuvių laikraštis - platinkite visiems!

2. Vestuviniai pinigai ne tik pramoga, bet ir prisiminimo dovana svečiams

3. Etiketės - lipdukai ant butelių

4. Žymaus žurnalo viršelyje - jaunavedžiai, jubiliatai...

5. Apdovanokime šventės dalyvius unikaliais diplomais

 

Nuotraukoje. Jovaro ir Aistės vestuvių laikraštis.

1. Vestuvių laikraštis - platinkite visiems!

Puikus būdas linksmai informuoti svečius apie įvykusią santuoką. Pasirūpinkite vestuvine spauda, kad linksma nuotaika ir šypsena pasipuoštų Jūsų svečiai.

Galimas laikraščio tiražas:

  • 30 numerių;

  • 40 numerių;

  • 50 numerių;

  • arba daugiau pagal pageidavimą.

Vestuvių laikraštis – pagamintas laikraštis specialiai vestuvėms ankščiau vadinamas vestuvininku. Laikraščio pagrindinė tema – vestuvės ir jaunavedžiai. Kaip ir tikruose laikraščiuose skelbiamos naujienos, rašomi straipsniai, įvykiai, TV programos, pasakojamos jaunavedžių susipažinimo ir jaunystės istorijos, straipsniai papuošiami fotografijomis, skelbiami anekdotai ir panašiai. Tačiau dažniausiai visa pateikta informacija būna humoristinio pobūdžio, todėl tokio laikraščio skaitymas visuomet svečiams visuomet sukelia juoką. Vestuvių laikraštis gali būti taip pat leidžiamas vestuvių jubiliejaus proga.

 

Vestuvių laikraščio paskirtis

Išleisto vestuvinio laikraščio paskirtis pralinksminti, nustebinti skaitytojus. Laikraštyje visuomet užfiksuojama vestuvių data, dažniausiai įdedamos ir  jaunavedžių fotografijos, todėl svečiams - tai dar vienas puikus prisiminimas ir dovanėlė iš vestuvių. Patikėkite, tai labai brangus ir asmeniškas prisiminimas ne tik jaunavedžiams.

 

Kas užsako ar ruošia vestuvių laikraštį?

Dažniausiai vestuvių laikraštį užsako arba jį stengiasi pagaminti piršliai (liudininkai). Todėl, kad jiems tai pagalbinė atributika, kuri gali padėti pasirodyti šauniau ir padaryti didelį įspūdį jaunavedžiams bei jų svečiams. Tačiau priklausomai nuo vestuvių planavimo ir vestuvinės programos laikraštį gali užsakyti ar gaminti pirmoji jaunavedžių pora. O jei vestuvės kuklesnės, vestuvių planavimas silpnesnis tuomet svečius gali nustebinti patys jaunavedžiai išleidę savo vestuvių laikraštį. Vestuvių laikraštis tai dar vienas mažas, įdomus, originalus būdas padaryti vestuves linksmesnes ir labiau įsimintinesnes.

 

 

Kada vestuvių laikraštis įteikiamas svečiams?

1)   Dažniausiai vestuvinis laikraštis teikiamas sugrįžus į pokylio vietą kurioje susirenka visi svečiai. Ne paslaptis, kad dažnai jaunavedžiai vėluoja į vestuvinį pokylį dėl užtrukusių sveikinimų, ilgesnės fotosesijos ar tiesiog nenumatytų aplinkybių. Todėl natūralu, jog į pokylio vietą susirinkusiems svečiams tenka nuobodžiai laukti. Būtent laukimo nuobodulį gali padėti išsklaidyti matomoje vietoje pateikti vestuviniai laikraščiai.

2)   Vestuvinė spauda įteikiama pirmomis vestuvių pokylio valandomis. Jeigu manote, kad svečiams nereikės ilgai lūkuriuoti laukiant jaunųjų arba būsite sugalvoję kitą jų užimtumo būdą, tuomet galima svečius informuoti apie įvykusią santuoką vestuvių laikraščio pagalba.

3)   Dviejų dienų vestuvėse laikraštis dalijamas antrąją dieną.

4)   Vestuvių laikraštis gali būti įteiktas įvairiai, nes tai priklauso nuo planuojamos vestuvių programos.

 

Paprastai vienas vestuvinis laikraštis duodamas svečių porai. O jeigu svečias vienišas, jam priklausytų atskiras egzempliorius.

 

Vestuvinio laikraščio išsipirkimas.

1)   Jeigu norite už laikraštį surinkti pinigėlių, bet nenorite iš to daryti komercijos, tuomet galite bandyti šį variantą. Numatytu laiku paskelbkite, kad jaunavedžiai įsigijo bankrutuojantį laikraštį ir kad nereikėtų jo uždaryti, galbūt svečiai galėtų išpirkti bent jau išleistą laikraščio tiražą. Siunčiate per svečių rankas taupyklę ir tuojau pat dalinate vestuvinius laikraštukus.

2)  Galimas vestuvinio laikraščio išsipirkimas numatyta kaina, kokią Jūs nustatote.

3)   Jeigu vestuvinių laikraščių turite nedidelį skaičių, tuomet galite paskelbti aukcioną.

 

Vestuvių laikraščio maketavimas

Tereikia pasirausti turimų foto archyve arba pasistengti gauti bent keletą nuotraukų su būsimais šventės dalyviais. Nuotraukos puikiai pasitarnaus, kuriant savitą ir pritaikytą vestuvinį laikraštį ir dar labiau įtrauks dalyvius. Prieš atsiųsdami foto, pamąstykite, o dar geriau užrašykite dalyvių pomėgius, savybes, galbūt būtent tai padės sukurti unikalią ir dar šmaikštesnę temą. Reikėtų, kad nuotraukos būtų kuo didesnio formato, nes kuo didesnė foto, tuo kokybiškiau ir dailiau galima ją panaudoti maketavimo darbams.

 

Užsakymas ir kainos

Vestuvinio laikraščio kaina priklauso nuo trijų dalykų: formato, puslapių skaičiaus ir tiražo. Galime pagaminti 20, 30, 40, 100 vestuvinių laikraščių. Individualaus laikraščio maketavimas nuo 40 lt. Kviečiame pasiteirauti tel.: +370-625-29829 arba TaikosBalandziai@gmail.com

 

 

Sugrįžti į viršų ^

 

 


 

2. Vestuviniai pinigai ne tik pramoga, bet ir prisiminimo dovana svečiams

 

Tai pagrindinių šventės dalyvių nuotraukų sumaketavimas ant bet kokio nominalo nominalo pinigo. Ne vienas svečias nustebs. Būkime švaistūnai ir negodūs! Dalinkime vestuvinius litus visiems!

 

Iš abiejų pusių pavaizduotas 50 litrų nominalo vertės vestuvių pinigas.

 

Vestuviniai pinigai gali padėti svočiai ar piršliui smagiai išsisukti iš įvairių situacijų ir padaryti vestuves dar linksmesnes. Pavyzdžiui, jeigu gavote kažkokią sunkią užduotį pabandykite išsipirkti vestuviniais pinigais. Gal pavyks piršliui-melagiui apgauti vestuvių palydos stabdytojus („bromų“ statytojus), vestuvių muzikantus ar net policininkus? Vestuvių valiuta pagelbės išsiperkant stalą. O gal svočia atsistos garbingai prie stalo ir praneš visiems svečiams, kad Lietuvos piršlio bankas ypatinga vestuvių proga išleido specialiai būtent šventei skirtus pinigus? Svečiams – tai gali būti dar viena mažytė, smagi dovanėlė.

 

Pramogos su vestuviniais pinigais

 

Vestuviniai pinigai gali padėti svočiai ar piršliui smagiai išsisukti iš įvairių situacijų ir padaryti vestuves dar linksmesnes. Pavyzdžiui, jeigu gavote kažkokią sunkią užduotį pabandykite išsipirkti vestuviniais pinigais. Gal pavyks piršliui-melagiui apgauti vestuvių palydos stabdytojus („bromų“ statytojus), vestuvių muzikantus ar net policininkus? Vestuvių valiuta pagelbės išsiperkant stalą. O gal svočia atsistos garbingai prie stalo ir praneš visiems svečiams, kad Lietuvos piršlio bankas ypatinga vestuvių proga išleido specialiai būtent šventei skirtus pinigus? Svečiams – tai gali būti dar viena mažytė, smagi dovanėlė.

 

Žaidimas su pinigais

 

Sumanus piršlys, liudininkas ar svočia vestuvių metu gali vesti žaidimą, kurio valiuta gali būti vestuviniai pinigai. Žaidimo esmė padėti piršliui, liudininkui akimirkomis, kai reikia užpildyti pauzę ar šiek tiek išjudinti vestuvių pulką. Žaidimui reikia: vestuvinių pinigų, pasiruošto klausimyno ir dovanos. Vestuvių valiuta gali būti tiek vieno nominalo (pavyzdžiui, 100 litrų) arba keleto nominalų (pavyzdžiui, 50, 100, 200 litrų). Žinoma įdomiau, kai turite skirtingos vertės pinigų. Kas yra klausimynas? Tai tiesiog užrašytas klausimų su atsakymais rinkinys.

 

Žaidimo eiga, vedėjas užduoda klausimą, o svečiai stengiasi kiekvienas individualiai kuo greičiau atsakyti. Prieš užduodant klausimus reikėtų priminti, jog svečio, kuris surinks daugiausiai pinigų vakare nutartą valandą laukia dovana. Vestuvininkas, kuris greičiausiai atsako teisingai yra apdovanojamas vestuvinių litų kupiūra. Tokiu būdu užpildant tylos pauzes žaidimas tęsiasi iki vakare nustatyto laiko, kuomet bus susumuojami rezultatai. Kaip susumuojami rezultatai ir pagal ką nustatomi laimėtojai? O gi pagal surinktų vestuvinių litų vertę. Todėl šį žaidimą žaidžiant svečius gali užvaldyti azartas, nes įdomu kas surinks vestuvinių litų daugiausiai, kas pasirodys šauniausiai.

 

Klausimyną gali sudaryti įvairūs klausimai: trumpi, ilgi, reikalaujantys atsakyti greitai arba tokie į kuriuos atsakant reikia pagalvoti. Klausimai gali būti susiję su vestuvėmis arba su jaunavedžiais. Pavyzdžiui, kiek porų Lietuvoje susituokė 2009 metais? Užduodate klausimą, jeigu matote, kad vestuvininkai klausimo negali įspėti, tuomet galite pasiūlyti atsakymo variantus: 1) 10,5 tūkst. porų; 2) 15,5 tūkst. porų; 3) 20,5 tūkst. porų; 4) 30,5 tūkst. porų. DĖMESIO užsakantiems vestuvių litus pas mus, klausimyną padovanosime. Kitas pavyzdys, kokio gyvūno vardu nuotaka Viktorija kartais vadina savo vyrą? Galimi atsakymai: 1) Mano drugelis; 2) Mano žiogelis; 3) Mano katinėlis; 4) Mano peliukas.

 

Na ir paskutinis elementas dovana arba dovanos, kurios atitenka žaidimo nugalėtojams. Tai gali būti tiesiog gražiai įpakuotas gero vyno butelis, gali būti koks suvenyras ir panašiai. Dovanos priklauso nuo Jūsų biudžeto. Tiesa, norint žaidimą žaisti dar smagiau, reikėtų  pasitelkti papildomas priemones, kurios prieš užduodant klausimus atkreiptų svečių dėmesį. Pavyzdžiui, galima kalbėti per mini garsiakalbį (ruporių) arba paprasčiau naudoti švilpuką ar suspausto oro flakoną.

 

 

Iš abiejų pusių pavaizduotas 50 litrų nominalo vertės vestuvių pinigas.

 

Atsiskaitymas su svečiais

 

Dar viena šauni idėja panaudoti vestuvinius pinigus. Geriausiai tinka naudoti vestuvėms artėjant į pabaigą arba įpusėjus antrajai vestuvių dienai. Pasiruošimui reikia vestuvinius litus kruopščiai susidėti į savo piniginę vietoj tikrųjų. Geriausia, šio sumanymo nepasakoti niekam. Tuomet atsistoti prie stalo ir visiems svečiams pasakyti, jog atėjo atsiskaitymo metas. Sakykite, jog visi turėjote daug išlaidų ir pats laikas Jums, t.y. jaunikiui ar piršliui (liudininkui) atsiskaityti su visais. Žinoma, prieš sakydami šiuos žodžius visų akivaizdoje išsitraukite ir vienoje rankoje laikykite savo piniginę. Drąsiai klauskite kas čia kiek išleido, nes Jūs esate pasiryžęs su visais dabar atsiskaityti! Jeigu nepasakojote sumanymo antrajai pusei, tuomet Jūsų gali laukti labai netikėtas, piktas ir nesuprantamas žvilgsnis arba net skubi pastaba ar kumštelėjimas į pašonę. :) Jūs pradedate traukti vestuvinius litus iš piniginės ir dalinti labiausiai Jums padėjusiems (daugiausiai išleidusiems) žmonėms, tuomet pokštas sulauks gausaus auditorijos juoko ir aplodismentų.

 

Vestuvinių litų maketavimas ir kainos

 

Vienos vienpusės kupiūros (pavyzdžiui 50 litrų) sumaketavimas

su Jūsų atsiųtomis jaunavedžių nuotraukomis = 10 litų.

Jaunavedžių vardų ir vestuvių datos užrašymas ant vestuvinio pinigo = +2 litai.

Vestuvinio pinigo antros pusės maketavimas = +10 litų.

 

 

 

12 vnt. atspausdintų vienpusių vestuvinių pinigų = 6 litai.

24 vnt. atspausdintų vienpusių vestuvinių pinigų = 12 litų.

36 vnt. atspausdintų vienpusių vestuvinių pinigų = 18 litų.

 

 

 

12 vnt. atspausdintų dvipusių vestuvinių pinigų = 10 litų.

24 vnt. atspausdintų dvipusių vestuvinių pinigų = 20 litų.

36 vnt. atspausdintų dvipusių vestuvinių pinigų = 30 litų.

 

Kviečiame pasiteirauti tel.: +370-625-29829 arba TaikosBalandziai@gmail.com

 

Sugrįžti į viršų ^


 

3. Etiketės ant butelių

 

Etiketės - lipdukai skirti papuošti buteliams. Maketuojama su vestuvininkų fotografijomis.

 

 

Sugrįžti į viršų ^

 


 

 

4. Žymaus žurnalo viršelyje - jaunavedžiai, jubiliatai...

Jaunavedžių ar kitos šventės(gimtadienių, vardadienių) pagrindinių dalyvių fotografijos sumaketuojamos kaip neva žymaus žurnalo viršelis. Patiems jaunavedžiams tokia dovanėlė gali būti staigmena ir nuotaikingas prisiminimas. O kad būtų dar solidžiau, galima dovanoti viršelį įrėmintą. Kas iš mūsų nenorėtų būti žurnalo žvaigžde?

 

PAVYZDYS:

 

1. Jums reikia būsimų jaunavedžių nuotraukos.  Žmonės gali būti ir skirtingose nuotraukose. Pavyzdžiui, ponas A su draugais, o ponia B kitoje nuotraukoje gamtoje. Papildomai galite sugalvoti šmaikščių ar pasiūlyti kitokių savų minčių.

 

 

 

KITI PAVYZDŽIAI:

 

>>>

 

>>>

 

>>>

  2.Mes sumaketuosime. O pagal pageidavimą galėsime kokybiškai atspausdinti bei įrėminti.

 

 

Sugrįžti į viršų ^


5. Apdovanokime šventės dalyvius unikaliais diplomais

Įvairiausi diplomai, pagal Jūsų pageidavimus. Tinka vestuvėms, gimtadieniams ir visiems kitiems renginiams, kuriuose dera dovanoti diplomą. Pagal pageidavimą, galime diplomą sumaketuoti, atspausdinti ir įrėminti.

 


 

 

 

 

Į viršų ^

 


 

Dizainas:

Baltas Balandis

© Copyright 2005-2007. taikosbalandziai@gmail.com Tel. +370 625 29829
www.taikosbalandziai.lt