TAIKOS BALANDŽIAI

Apie mus
Balti balandžiai
Spalvoti balandžiai
Tinkamos progos
Nuotraukos
Balandžių paleidimas
Klausimai - atsakymai

Video ir siuntiniai

Kiek kainuoja?
Kontaktai

DAUGIAU APIE BALANDŽIUS
Enciklopedija
Straipsniai ir spauda
Balandžiai Lietuvoje

PAPILDOMOS PASLAUGOS

Švenčių atributika

Vestuvių fotografas
Nuorodų katalogas
 

 

 

Tel: +370 625 29829

info@taikosbalandziai.lt

 

 

Balti balandžiai krikštynoms


Krikštynoms pagyvinti ir nuotaikai pakelti į skrydį pakviečiami balti balandžiai. Balandžių paleidimas simbolizuoja pakrikštyto vaikelio ryšį ir priartėjimą prie Dievo pasaulio. Todėl balti balandžiai – gyvas, prasmingas krikštynų akcentas. Leidžiami balti balandžiai krikštynose kaip ir vestuvėse visuomet sulaukia susirinkusiųjų dėmesio. O po paukščių skrydžio lieka nepamirštami įspūdžiai ir nuostabios nuotraukos.  

 


Krikštynoms leidžiamas vienas arba daugiau baltų balandžių. Pagal religiją priklausomai nuo balandžių skaičiaus gali būti tokios balandžių simbolinės reikšmės:

Vienas baltas balandis - simbolizuoja Šv. Dvasią.

Trys balti balandžiai - pats stipriausias tikinčiųjų simbolis. Paleisti į dangaus žydrynę balti balandžiai simbolizuoja: Tėvą, Sūnų ir Šv. Dvasią.

Septyni balti balandžiai - simbolizuoja septynias Šventosios Dvasios dovanas: išmintį, supratimą, patarimą, tvirtumą, žinojimą, maldingumą ir dievobaimingumą.

 

 

Balti balandžiai krikštynose paleidžiami po krikšto apeigų, kai visi susirinkusieji išeina iš bažnyčios. Jeigu krikštijamas vaikas turi daugiau negu tris metukus, tuomet balandį gali paleisti pats. Jei vaikelis mažas, tuomet balandį ar balandžius paleidžia jo tėvai ar krikštatėviai. Pavyzdžiui, jeigu leidžiami trys balti balandžiai. Du baltus balandžius gali skraidinti krikšto tėvai, vieną tėtis, o vaikelį sūpuoti mama. Balandžius galima paleisti visiems kartu iš pintinėlės, kurioje pristatomi balandžiai.

 

Kaip ir vestuvėse taip ir krikštynose smalsuolių dažnai užduodamas klausimas: Ar paleisti balti balandžiai sugrįžta namo? Galime atsakyti taip, kadangi mūsų balandžiai nuolat treniruojami ir ruošiami krikštynų skrydžiams. Todėl paukščiai atlikę savo pasirodymą, nustato savo namų kryptį ir saugiai sugrįžta į gimtas balandines. Balti balandžiai leidžiami, esant pakenčiamoms oro sąlygoms, ne uždarose patalpose ir šviesiu paros metu.
 

baltas balandis krikštynose

Balti balandžiai krikštynose džiugina vaikus ir suaugusius.

 

balti balandžiai krikštynose

Rankose spurda balti balandžiai.

 

baltas balandis laikomas rankose krikštynose

Krikšto tėtis laiko baltą balandį.

 

 

Balti balandžiai vestuvėms

Mylinčias sutuoktinių širdis lydi baltų balandžių skrydžiai. Po Meilės paukščių skrydžio visada lieka gražūs prisiminimai ir smagios nuotraukos.

Skaityti daugiau>>


 

 

Į viršų

 


 

Dizainas:

Baltas Balandis

© Copyright 2005-2007. info@taikosbalandziai.lt  Tel. +370 625 29829
www.taikosbalandziai.lt