TAIKOS BALANDŽIAI

Apie mus
Balti balandžiai
Spalvoti balandžiai
Tinkamos progos
Nuotraukos
Balandžių paleidimas
Klausimai - atsakymai

Video ir siuntiniai

Kiek kainuoja?
Kontaktai

DAUGIAU APIE BALANDŽIUS
Enciklopedija
Straipsniai ir spauda
Balandžiai Lietuvoje

PAPILDOMOS PASLAUGOS

Švenčių atributika

Vestuvių fotografas
Nuorodų katalogas
 

 

 

Tel: +370 625 29829

Taikosbalandziai@gmail.com

 Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

 

Vestuviniai balandžiai kaip simbolis

 

Lietuvoje Baltus Balandžius populiariausia leisti per vestuves. Vestuvėse paleisti balandžiai simbolizuoja dviejų žmonių jungtį, ilgą gyvenimą ir laimingą santuoką. Patirtis rodo, kad balandžių paleidimas dažnai nustebina svečius ir tampa kalbų objektu ne tik vestuvių dieną.

 

Padarykite vestuvių ceremoniją – nepakartojama, nes pakilę balandžiai balti kaip sniegas, suplaks sparnais, iškils į mėlyną dangų, praneš aplinkiniams apie Jūsų šventę, o po to patrauks gimtųjų namų link.


Priminsime, kad baltų balandžių paleidimas yra sena, pasaulietiška tradicija, kuri simbolizuoja Meilę ir Atsidavimą, Taiką ir Vienybę. Šie paukščiai poruojasi visam gyvenimui, o paleisti svetimoje vietoje sugeba surasti kelią namo.
 

Balandis kaip simbolis


Balandį kaip simbolį galime pamatyti tiek religiniuose paveiksluose, tiek kasdieniniame gyvenime. Balandžių istorija skaičiuojama tūkstančiais metų. Jie pirmieji žmogaus prijaukinti paukščiai. Juos laikė netgi didieji faraonai. Balandis Graikijoje balandis buvo šventas Afroditės paukštis. Biblijoje Nojus po pasaulinio tvano paleidžia skristi tris balandžius, iš kurių vienas sugrįžta su alyvmedžio šakele - susitaikymo su Dievu ženklas ir nuo to laiko - taikos simbolis. Be to, baltas balandis yra tyrumo simbolis ir pirmiausia religiniame mene Šventosios Dvasios simbolis. Religiniame mene baltas balandis ir reiškia Šv. Dvasią. Septyni balandžiai aplink kryžių reiškia septynias Šventosios Dvasios dovanas: išmintį, supratimą, patarimą, tvirtumą, žinojimą, maldingumą ir dievobaimingumą. Iš keturių pagrindinių dorybių balandis simbolizuoja susivaldymą. Balandis - dažnas simbolis ir kasdieniniame gyvenime. Žalioji Taika, tarptautinis judėjimas už aplinkos apsaugą, pasirinko emblema balandį su alyvmedžio šakele. Jis simbolizuoja taiką ir viltį.
 

--------------------------------------------------------------------------------------------------

INFORMACIJA APIE MŪSŲ BALANDŽIUS

 

Mūsų balti balandžiai vestuvėse dalyvauja nuo 2005 m., todėl turime ilgametę patirtį. Balandininkai yra prisiekę šio unikalaus pomėgio gerbėjai ir balandžių mylėtojai. Mūsų balandžiai veisiami iš grynakraujų baltų spalvos balandžių, bei specialiai treniruojami, kad galėtų greitai ir saugiai sugrįžti namo. Galite išsinuomoti baltos ar kitos spalvos balandžius. Tiesiog parašykite arba paskambinkite šiandien, rezervuokite balandžius, nes jų skaičius ribotas. Tiesiog turėkite romantišką prisiminimą visam savo Gyvenimui!

 

P.S. Mūsų balandžiai skrenda visoje Lietuvoje. Balti ar kitos spalvos balandžiai gali papuošti Jūsų šventę, tapti jos akcentu, staigmena ar paslaptinga dovana bet kuriame Lietuvos mieste.

Pagal

Kontaktai: taikosbalandziai@gmail.com

Telefonas: +370 625 29829

 


 

 

 

Į viršų ^

 


 

Dizainas:

Baltas Balandis

© Copyright 2005-2007. taikosbalandziai@gmail.com Tel. +370 625 29829
www.taikosbalandziai.lt