TAIKOS BALANDŽIAI

Apie mus
Balti balandžiai
Spalvoti balandžiai
Tinkamos progos
Nuotraukos
Balandžių paleidimas
Klausimai - atsakymai

Video ir siuntiniai

Kiek kainuoja?
Kontaktai

DAUGIAU APIE BALANDŽIUS
Enciklopedija
Straipsniai ir spauda
Balandžiai Lietuvoje

PAPILDOMOS PASLAUGOS

Švenčių atributika

Vestuvių fotografas
Nuorodų katalogas
 

 

 

Tel: +370 625 29829

Taikosbalandziai@gmail.com

 
 

Ir balandžiai padeda mokytis matematikos

 

Didžiosios Britanijos Kroukruk miestelio pradinės mokyklos mokytojai tikina, kad balandžių auginimas ir priežiūra padeda moksleiviams mokytis matematikos ir rašybos.

Per 170 moksleivių, lankančių Kroukruk (Crawcrook) miestelio pradinę mokyklą priglaudė keletą balandžių, kuriuos augino vietos gyventojas. Paukšteliams teko nelengva užduotis: padėti mažiesiems mokytis, rašo www.bbc.co.uk.

Moksleiviai kompiuteriuose nagrinėja balandžių skrydžio trajektorijas, matuoja, kai greitai paukščiai pasiekia didžiausią greitį, koks tas greitis yra. Po vieną tokį paukštelį gyvena kiekvienoje pradinės mokyklos klasėje.

 

Ne tik smagu, bet ir naudinga

Lin Hudson, vyriausia mokyklos mokytoja sako, kad į pagalbą pasitelkus paukščius pagerėjo ne tik vaikų skaičiavimo, bet ir rašymo įgūdžiai. Juk atlikę skaičiavimus mokiniai dar juos ir aprašo. Be to, toks netradicinis mokymosi būdas puikiai patraukia vaikų dėmesį, sudomina matematika, kuri yra abstraktus ir, daugelio nuomone, gana sausas mokslas.

Pasak Katerinos Donovan, Geitshed miesto tarybos narės, besirūpinančios vaikų ir jaunimo reikalais, svarbiausia, kad mokymo procesas būtų pagaulus.
„Nekyla abejonių, kad šios mokyklos mokytojai rado puikų būdą patraukti vaikų dėmesį. Esu tikra, kad vaikai dar ilgai jaus tokios praktikos naudą“, – vertina specialistė.

 

Informacijos šaltinis:

www.manokarjera.lt


 

 

 

< sugrįžti atgal

 

 

 

Į viršų ^

 


 

Dizainas:

Baltas Balandis

© Copyright 2005-2007. taikosbalandziai@gmail.com Tel. +370 625 29829
www.taikosbalandziai.lt